Pompa wody ducato FAST, NTY

• ~Tizgar
    15.11.2016, 10:41 | Zgłoś nadużycie

Szukam odpowiedniej pompy do fiata ducato. W trakcie poszukiwań (internetowych oczywiście) natrafiłem na kilka marek z zamiennikami, min. NTY (pierwsze słyszę) i Fast original. Ktoś może mi coś więcej powiedzieć o tych częściach? A może macie jakieś inne propozycje? Szukałem na razie tylko na allegro

• ~RomansEuntDomus
    15.11.2016, 11:51|Zgłoś nadużycie

Alegro to nie wszystko mozesz się rozejrzeć też w innych miejscach, ale ja wychodzę z założenia że nie wyrobisz sobie opinii o zamienniku jak go sam nie sprawdzisz. W tych dwu opcjach z tego co widze cena jest podobna wiec nie wiem rzuć monetą czy cos

• ~Jorguś
    16.11.2016, 12:07|Zgłoś nadużycie

Ja proponowałbym jednak fast. Nie wiem jak pompa, nie brałem nigdy, ale korzystałem z kilku części od nich i dają radę. Nie są najwybitniejsze, ale takiego stosunku jakości do ceny trudno się doszukać. Dobra średnia półka.

• ~Termin4t0r
    16.11.2016, 14:11|Zgłoś nadużycie

Cześć słyszałem jeszcze od pompach magneti. Nie miałem tego w ręce ani w samochodzie ale gdzieś mi się obiło o uszy, więc możesz rozszerzyć poszukiwania na trzecią firmę. Kosztuje ok. 260-270 zł w necie, nie wiem jak w sklepach stacjonarnych

• ~Tizgar
    17.11.2016, 12:03|Zgłoś nadużycie

czyli mówicie że spróbować warto? Chyba faktycznie rzucę monetą bo nie umiem się zdecydować. Wybiorę się jeszcze do znajomego mechanika, może mi coś doradzi. Liczyłem że załatwię sprawę na forum, no ale w sumie nie dziwne że są różne opinie

• ~Vilku
    21.11.2016, 14:58|Zgłoś nadużycie

Daj znać później co wypadło i ile Cię to w końcu wyszło koniec końców. Będziesz zakładał sam??

• ~Tizgar
    07.12.2016, 15:41|Zgłoś nadużycie

pojechałem do tego znajomego, ale jakichś konkretów mi nie dał. Natomiast jak już się w końcu zdecyduję to napewno będę sam montował. Garaż mam, więc się w którąs sobotę zabiore za to.

• ~Atomek
    12.12.2016, 16:04|Zgłoś nadużycie

Cześć mam podobny problem ale nie z pompą tylko z tarczami hamulcowymi (też do ducato). Polecono mi kilka firm ale nie wiem co wybrać kompletnie. Jakbym miał sam wybierać to pewnie wziąłbym najtańsze ale może mi coś doradzicie.

• ~Vilku
    14.12.2016, 11:18|Zgłoś nadużycie

A co to za firmy polecone? Dobrze by było wiedzieć, z czego wybieramy.

~Tizgar
    pojechałem do tego znajomego, ale jakichś konkretów mi nie dał. Natomiast jak już się w końcu zdecyduję to napewno będę sam montował. Garaż mam, więc się w którąs sobotę zabiore za to.

No i slusznie. Ja swojego garażu niestety nie mam. Czasem coś pogrzebię u kumpla ale często musze zdać się na mechanika.

• ~Atomek
    19.12.2016, 11:37|Zgłoś nadużycie

TRW Fast Bosch i coś na H jeszcze nie pamiętam nazwy dokładnie.

• ~Koloidalny
    20.12.2016, 16:07|Zgłoś nadużycie

Boschów nie bierz, drogie to a wcale nie jest to jakaś wysoka jakość.

• ~hiszpan
    10.01.2017, 15:38|Zgłoś nadużycie

weź co ci pierwsze wpadnie w rece i tyle. zacznie sie psuć weźmiesz następne. różnic jakichś wyraźnych nie ma, tyle że zawsze możesz mieć pecha jak trafisz na jakiś bubel ale to się może zdarzyc wszędzie

• ~Atomek
    13.01.2017, 11:16|Zgłoś nadużycie

Teraz to już po ptakach bo poszedłem do serwisu jeszcze przed świętami. Dali mi tarcze jakiejś firmy nie wiem jakiej ale tanie a że i tak sam tego nie zakładałem to nawet nie wiem co to było. na fakturce pewnie będzie