Gdzie kupujecie części do swojego auta?

• Majster
    25.08.2012, 21:35 | Zgłoś nadużycie

Internet czy sklepy stacjonarne? Wpisujcie tu poleconych sprzedawców.

• Adam Szczęsny

zazwyczaj w Intercarsie, bo mam pod samym nosem. Trochę drożej, ale zawsze można oddać lub wymienić.

• Zulik
    Zulik
    27.08.2012, 12:12|Zgłoś nadużycie

To samo mialem napisac heh ;) jak jestem w Polsce to glownie Intercars, bo rowniez mam tam niedaleko. Co do opli, to na allegro wszyscy polecaja Stachowiaka, chociaz ja nigdy od niego nic nie kupowalem;) Poza tym to czesto kupuje na ebayu, choc raczej interesuja mnie oferty z UK ;)

• ~Maciek
    27.08.2012, 22:18|Zgłoś nadużycie

jak jestem pewny to allegro, jak nie to intercars albo fota.

• ~Dzidziuś
    27.08.2012, 23:07|Zgłoś nadużycie

Ja kupuje części na szrocie albo szukam po śmietnisku aż znajde.

• ahmad
    ahmad
    28.08.2012, 08:46|Zgłoś nadużycie

Droższe części na Allegro, ale tylko z odbiorem osobistym, tak żeby obejrzeć czy to na pewno to co się kupuje. Tańsze (oleje, filtry, spinki, uszczelki itp.) bezpośrednio w ASO.

• ~Gurthg Shae
    28.08.2012, 08:58|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Od kilku lat wszelkie "ścierne" rzeczy (klocki, tarcze, sprzęgło) kupowałem w http://www.carix.pl/ (Warszawa, Nowolipie 25). Sklep polecam, bo jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego co mają, bo jak nie mają dziś, to za 2-3 dni mają. Obsługa zarąbista. No generalnie czuję się jakbym spam pisał, a tylko jestem zadowolonym klientem.

• ~Karol Ste
    28.08.2012, 09:44|Zgłoś nadużycie

Ja z racji ,że posiadam Alfę Romeo części wymieniam w Kieleckim PZM-ocie. Warto zaufać autoryzowanemu serwisowi. Jest trochę drożej ale za to bardzo profesionalnie i w miłej atmosferze. Jeżeli kupujecie Fiata , Alfe Romeo , JEEP-a lub Lancie to polecam te stronkę: www.pzmkielce.pl

• ~Jarek_Radom
    28.08.2012, 11:14|Zgłoś nadużycie

Ja do mojego Fordzika najczęściej w necie allegro lub ford.sklep

• ~Karlos
    28.08.2012, 11:18|Zgłoś nadużycie

Prawdziwe zagłębie częściowe to giełda POZNAŃ, kilka hektarów części i nietrudno o okazje. Sam jestem na giełdzie co czwartek i niedziele także wiem co mówię hehe! Można tam kupić mechanikę blacharkę a także ORGINALNE akcesoria tuningowe

• cronoseek
    cronoseek
    28.08.2012, 11:59|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Ja z reguły jestem leniwy i mój zaprzyjaźniony warsztat martwi się o części do mojego gratka. Ale z tego co wiem to biorą w Intercarsie ostatnio pojawił się u nas Gordon dobre ceny i sporo mają na miejscu. No i oczywiście ASO ostatni jak robiłem tuleje w zawieszeniu to przekopalismy dwa pudla ponoc do mojego modelu i nic nie pasowało więc wahacze trzeba było zamawiać w ASO:( Cena koszmarna. Przez Allegro kupiłem raz w życiu części do samochodu, jak ktoś wyżej zwrócił uwagę tylko odbiór osobisty. Teoretycznie zaoszczedziłem 20 zł na łożysku a praktycznie straciłem bo skończyło się na kupnie drugich.

• ~mcmcmcmc
    28.08.2012, 12:50|Zgłoś nadużycie

ja pracuję w sklepie motoryzacyjnym także kupuje na hurtowni odpowiednio przeszukując wartości pod kątem cena/jakość

• ~sebi
    28.08.2012, 13:40|Zgłoś nadużycie

intercars albo allegro

• ~jdm_as_fuck
    28.08.2012, 15:58|Zgłoś nadużycie

podstawowe części internet/intercars
    ale wiele części nie ma dostępnych w Polsce, trzeba jest sprowadzać zza granicy :[

• ~Adam
    28.08.2012, 19:52|Zgłoś nadużycie

W autoryzowanym serwisie, bo są tam tańsze niż w niezależnych sklepach.

• ~Maciek
    28.08.2012, 20:25|Zgłoś nadużycie

Taki jest plus intercarsu, że dobrze dobierają części. Nie zdarzyło mi się, żeby coś sprzedali mi niepasującego.

• Piotrek Chlewicki

A ja tam mam taki jeden sklepik blisko swojej wiochy :D
    Tanio miło, a z racji, że ojciec części bierze od nich sporo to mam tam odziedziczony rabat ;) Poza tym czasem właściciel czasem da tam od firmy jakąś pierdołę (zapach do auta itp. duperelę).

• ~qwertyu
    29.08.2012, 01:15|Zgłoś nadużycie

Najcześciej w Fota bo tam mam najwiekszy rabat, ale nie gardzę internetem. Ważny jest stosunekceny do jakości.

• ~Tuner
    30.08.2012, 22:02|Zgłoś nadużycie

Dodam tylko, że czasem warto samemu kupić część nawet jak naprawia się samochód w warsztacie. Czasem narzucają taką marżę, że płacimy podwójnie..

• ~AutoParto
    31.08.2012, 13:25|Zgłoś nadużycie

W iparts.pl

• ~Maciek
    01.09.2012, 21:27|Zgłoś nadużycie

Zakupy przez internet byłyby idealnym rozwiązaniem, gdyby w aucie nie było parę wersji jednej części. Czemu producenci tak utrudniają nam życie?