Oryginalne pomysły na wieczór kawalerski...

• ~Karaman
    29.04.2014, 12:01 | Zgłoś nadużycie

Organizujemy za kilka tygodni wieczór kawalerski jednemu z naszych ziomków który postanowił oddać swoją wolność :P
    Co się u was sprawdziło - czy macie jakieś doświadczenia z tym związane?

• ~mazi88
    07.05.2014, 00:16|Zgłoś nadużycie

a ja jadę ze znajomymi nad jezioro. zabieramy grilla smakołyki na grilla wódkę i zabawa będzie trwała 2 dni :)

• Easx
    Easx
    20.05.2014, 20:40|Zgłoś nadużycie

Myślę ze super pomysłem jest też wybrać się na noc wrazen np. z paintballem

• kasiaabc
    kasiaabc
    22.05.2014, 19:13|Zgłoś nadużycie

Jak wieczór kawalerski to tylko w klubie dla Panów typu Cocomo

• juliaa
    juliaa
    29.05.2014, 10:58|Zgłoś nadużycie

Ja to bym nie chciała żeby mój przyszły mąż bawił się w klubie ze striptizem ;/

• klakly
    klakly
    08.06.2014, 17:26|Zgłoś nadużycie

Mój znajomy miał ostatnio wieczór kawalerski i najpierw spędzili go na strzelnicy, a potem oczywiście w klubie. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wieczory kawalerskie to dobrze, żeby były właśnie typowo "męskie" czyli wspomniany tu paintball, quady czy tak jak u mojego znajomego - strzelnica. A potem balety na mieście.

• paddingtton
    paddingtton
    25.06.2014, 12:07|Zgłoś nadużycie

Mój partner był na takim 'wieczorze' kawalerskim na quadach a później na ognisku połączonym oczywiście z małą imprezką. Ogólnie był bardzo zadowolony z takiej formy wieczoru.

• Zjawa
    Zjawa
    08.07.2014, 12:49|Zgłoś nadużycie

Jedźcie do Amsterdamu najlepiej :D fajny wypad by był, chociaż też cenowo więcej wyjdzie.

• smoku
    smoku
    10.07.2014, 12:03|Zgłoś nadużycie

Jak organizowałem kawalerski dla kumpla, miałem zamówiony stary autobus do jazdy po mieście, ale niestety tego wieczora się zepsuł na innej imprezie i w ramach nagłego wypadku zamówiłem limuzynę. Podjechał pod nas wieeeeeeeeeelki biały Hummer, z barem w środku. Niestety kierowca miał płyty wyłącznie z muzyką disco-polo. Pokrążyliśmy dwie godziny po mieście i dalej w tany :D

• ~Kajtek
    15.07.2014, 14:41|Zgłoś nadużycie

Ja organizowałem ostatnio kumplowi kawalerski i poszliśmy do kluby, wszyscy w jednakowych koszulkach !. Strasznie fajnie to w klubie wyglądało i w sumie koszty wykonania takich koszulek nie są duże. Mogę polecić fajną pracownię na Nowym Świecie przy Ordynackiej, zrobili mi w jeden dzień koszulki dla wszystkich kumpli i młodego. W miedzy czasie w klubie kręciliśmy sobie filmiki w tłumie ludzi i z daleka widać który kumpel co robił:D niezłe jaja były ;) Projektant Nadruków nam doradził, żebyśmy sobie zrobili ksywki na plecach nadrukowane ;)

• Dario86
    Dario86
    21.07.2014, 20:08|Zgłoś nadużycie

Bardzo ciekawy pomysł. Myślę, że dobry klub, fajne koszulki a potem tancerka erotyczna - to będzie to.

• ~BartekZiom
    25.07.2014, 11:42|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Wieczór kawalerski - fajna sprawa, miałem okazję być jakiś czas temu na czymś takim w Warszawie. Nasz kolega postanowił założyć na szyję obroże :) Cóż jego sprawa :) No ale ten ostatni weekend jego wolności, to niezły melanż. Tournee po centrum, kluby a na końcu after party po którym wróciliśmy nad ranem do wynajętych pokoi na kilku godziną kimę do Portosa na Mokotowie.

• autorun
    autorun
    25.07.2014, 14:47|Zgłoś nadużycie

Zróbcie taki, żebyście się przede wszystkim dobrze bawili, a narzeczona nie zerwała po nim zaręczyn:) My, koledze wynajęliśmy klub, w którym można było pograć na różnych konsolach. Picie, żarcie, gry:) Bez panienek

• paddingtton
    paddingtton
    25.07.2014, 15:54|Zgłoś nadużycie

Widzę, że mamy tu mężczyznę z dozą rozsądku. Najważniejsze jest to, żeby doszło potem do ślubu ;).

• ~Rynczak
    29.07.2014, 23:46|Zgłoś nadużycie

Polecam ASG, czy Airsoft. Moi znajomi ostatnio byli bodajże w Dobczycach pod Krakowem. Podobno super zabawa. Zresztą jak oglądałem zdjęcia, to miażdżą.

• kamil33
    kamil33
    05.08.2014, 13:55|Zgłoś nadużycie

kawalerskie

W ostatni weekend,wraz z grupą kilku kolegów,postanowiliśmy zorganizować
    naszemu przyjacielowi wieczór kawalerski.Wybraliśmy Antrakt(przy zachodniej
    95,w łodzi)impreza była ekstra,śmiało mogę powiedzieć..jedna z najlepszych
    na jakiej byliśmy.Pan młody również podzielał nasze zdanie.Co do jedzenia,
    porcje były spore i sycące,a jedzenie bardzo smaczne,i co najważniejsze-ceny
    na każdą kieszeń,również jeżeli chodzi o napoje i alkohol.Było super,
    bawiliśmy się do rana.Na pewno będziemy wracać do tego klubu,ze swoimi
    znajomymi.Znależliśmy lokal dla siebie,również z powodu muzyki jaką tu grają,
    są to przeboje lat 70"80"90"-tych,najnowsze hity,i dużo polskich szlagierów,
    dzięki którym już poczuliśmy klimat wesela,przy której bardzo dobrze się
    bawiliśmy.Polecam wszystkim ten lokal,nie tylko na wieczory kawalerskie.W
    końcu jesteśmy po 30-tce i trudno znależć Nam było,klub dla takich staruchów
    jak my z muzyką dla Nas do potańczenia.

• innkan
    innkan
    11.08.2014, 10:13|Zgłoś nadużycie

Moim zdaniem "najwięcej do powodzenia" powinien mieć "sam zainteresowany". Nie powinni decydować koledzy. To jego wieczór, większość moich przyjaciół "doceniło" elektroniczny paintball. Bawiliśmy się niesamowicie.

• ~ernest
    14.08.2014, 16:40|Zgłoś nadużycie

My bawiliśmy się z kumplami na kawalerskim w Krakowie w klubie sapphire. Klub na poziomie i śliczne dziewczyny. Może nie było oryginalnie, ale zabawa mimo wszystko przednia.

• natalia500
    natalia500
    21.08.2014, 17:08|Zgłoś nadużycie
  • ~krzysiek.nowak
    25.08.2014, 09:29|Zgłoś nadużycie

Znalazłem ciekawy artykuł o tym jak zorganizować wieczór - polecam:

http://intob.pl/jak-zorganizowac-wieczor-kawalerski/

• ~Wiesław90
    03.09.2014, 14:35|Zgłoś nadużycie

Ja miałem super wieczór kawalerski! Niekonwencjonalne pomysły moich znajomych teraz to mnie już totalnie zaskoczyły.