Jaki rozruch do samochodu?

• ~cezik
    08.01.2015, 06:30 | Zgłoś nadużycie

Od jakiegoś czasu gdy pojawiły się przymrozki mam poważne problemy z odpaleniem auta. Odpala za 3 czy 4 razem w wyniku słabego akumulatora. Już kilka razy znajomy podjeżdżał i pożyczał prąd. Polecicie jakiś prostownik do 200-300 zł który w miarę szybko będzie stawiał na nogi aku?

• ~Jeremiasz
    08.01.2015, 07:57|Zgłoś nadużycie

Raczej staraj się unikać tych chińskich prostowników z hipermarketów. Może one i coś tam ładują - czasami są kapryśne. Np nie naładują Ci takiego kompletnie rozładowanego akumulatora.
    Jeżeli chcesz coś mocnego, rozruchu-prostownika który naładuje Ci praktycznie każdy akumulator który można jeszcze naładować - to sprawdź sobie Ideal Sprint 400. Wprawdzie przekracza on Twój budżet, bo na Motointegrator masz go za 366,72 zł (tego typu prostowniki rozruchowe tyle kosztują). Jeżeli chodzi o funkcję rozruchu - to odpali on auto pod warunkiem, że przyczyną problemów z odpaleniem jest niski stopień naładowania akumulatora.

• ~kelsoo
    16.02.2015, 23:36|Zgłoś nadużycie

To może lepiej wymienić akumulator, ja kupiłem w obi jakiś tani prostownik (około 80 zł), miałem podobny problem, wymieniłem nawet akumulator a samochód i tak miał problem z odpalaniem, okazało się, że był problem z uszczelką w silniku, a że były mrozy to zwaliłem na akumulator, na jakiś czas pomogło dolanie ceramizera, a potem pozbyłem się auta bo zaczęło się sypać

• zvanor2
    zvanor2
    20.02.2015, 19:27|Zgłoś nadużycie

Dzięki za info :) :D:D

• ~KamilZag
    18.07.2017, 09:13|Zgłoś nadużycie

Mi ostatnio bardzo pomogły w pracy prostowniki z rozruchem, wysiadły mi maszyny, nie mogłem sobie pozwolić na przestój w pracy, na szczęście przezorny zawsze ubezpieczony, polecam posiadanie chociaż jednego

• MotoLedy_pl
    MotoLedy_pl
    13.09.2017, 08:00|Zgłoś nadużycie

Witam na forum. Może łatwiej będzie doradzić jeżeli podasz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel, bo już tak do 200-300zl spokojnie kupisz dobry prostownik. Inna sprawa, ze należałoby tez przyjrzeć sie temu w jakim stanie jest akumlator.

MotoLedy.pl