Deklaracje PIT - jaki program?

• ~Zbyszek89
    01.03.2017, 12:05 | Zgłoś nadużycie

Cześć! Nadszedł ten czas, że czas złożyć deklarację PIT. Co roku mam z tym ten sam problem, jednak teraz skorzystałem z programu www.pit.FundacjaPociecha.pl i dzięki temu wypełniłem całą deklarację szybko i w prosty sposób. Warto skorzystać z tego programu, bo znacznie przyspiesza on cały proces rozliczania się z podatków. Jednocześnie warto przekazać swój 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA pod nr KRS: 0000 426 589 bo robią oni bardzo dobre rzeczy dla dzieci. Pamietajcie, by pomagać innym!

• pawello098
    pawello098
    08.03.2017, 15:16|Zgłoś nadużycie

Ja przeznaczam swój 1% na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

• ~Jysk
    16.03.2017, 14:19|Zgłoś nadużycie

Co do deklaracji Pit to ja uważam ,ze najlepszy jest pitax . Nie jestem księgową, zawsze pity zanosiłam do biura, oczywiście musiałam za to wszystko zapłacić .Potem jak próbowałam sama wypełniać na ściągniętych programach to zawsze robiłam błędy ;/ w końcu natknęłam się na ten pitax , gdzie nie musze programu ściągać na dysk , przez co nie zaśmiecam sobie komputera . I rzeczywiście program jest tak prosty ,ze wystarczy tylko przenieść kwoty w odpowiednie pola i reszte program sam wszytsko liczy ;)

• Cegiel
    Cegiel
    24.03.2017, 15:03|Zgłoś nadużycie

Ja w sumie korzystam z tego oficjalnego, dostępnego na stronie ministerstwa. E-Deklaracje. Moim zdaniem jest w porządku.