Tanie paczki kurierskie

• ~Lamik
    07.04.2017, 10:56 | Zgłoś nadużycie

Sprzedaję akcesoria samochodowe i takie rzeczy jak np akumulatory, felgi, ale mam dość drogie paczki kurierskie dla klientów, szczególnie gdy przesyłka jest dużych gabarytów. Widziałem, że niektóre sklepy mają bardzo małe ceny za przesyłki kurierskie, jak to robią? znajomy opowiadał mi że przez jakichś brokerów czy pośredników kurierskich można taniej wysyłać paczki, ktoś coś wie na ten temat?

• ~gtedws
    10.04.2017, 05:53|Zgłoś nadużycie

No właśnie to dzięki brokerom. Moja siostra prowadzi mały sklep internetowy i właśnie żeby zmniejszyć koszty za przesyłki współpracuje teraz z brokerem WysylajTaniej i mówiła że koszt zmniejszył się o połowę

• ~Fifus
    10.04.2017, 11:24|Zgłoś nadużycie

Dokładnie, zapewne korzystają z brokerów kurierskich, dlatego mają taniej. Brokerzy deklarują firmom kurierskim duże ilości paczek i stąd te niższe ceny niż normalnie.

• ~Tom88
    11.04.2017, 12:53|Zgłoś nadużycie

A to nie jest żadna ściema? bo zaciekawił mnie ten temat, sprzedaję trochę przez allegro i przydałyby się niższe ceny za paczki kurierskie dla klientów.

• qazwsx
    qazwsx
    11.04.2017, 18:02|Zgłoś nadużycie

żadna ściema wysyłałam kilka razy już paczki tym brokerem ceny naprawdę świetne w porównaniu z tradycyjną firmą kurierską. Bardzo prosty formularz do zamawiania kuriera, oprócz tego nie trzeba teraz samemu drukować listu przewozowego firma robi to za Ciebie

• jackstrong
    jackstrong
    27.04.2017, 10:26|Zgłoś nadużycie

Najtaniej wychodzą mi Paczkomaty, ale nie wszystko tak się wyśle.