Czy ustępujesz osobom starszym miejsce np. w busie?

• urcolso
    16.06.2017, 12:28 | Zgłoś nadużycie

Zależy, bo kiedy jest jakaś taka chamska osoba, która nad tobą stanie, zacznie chrząkać, stękać i wgl, a nie wygląda zbytnio tak, że to miejsce by ją zbawiło (poza tym, bardzo często taka osoba nade mną stanie, mimo że połowa miejsc wolna, a jak już raczy sobie pójść, to obgaduje jaka to młodzież jest niewychowana) to ja lubię wtedy się rozsiąść i zadowolona chamsko spojrzeć heh. A jak wsiądzie obok jakaś normalna starsza osoba (a tym bardziej jak wygląda jakby się miała wywalić zaraz) to ustępuję.

• Petrenko
    Petrenko
    19.06.2017, 11:18|Zgłoś nadużycie

W pełni się z Tobą zgadzam. Na kulturę odpowiadamy kulturą. Jeżeli widzimy, że ktoś naprawdę ma jakiś problem i nie może stać to aż wypada ustąpić miejsce. W przypadku wielu osób starszych jest niestety tak jak opisałeś i wtedy sam nie wiem jak zareagować.

• pawello098
    pawello098
    23.06.2017, 12:54|Zgłoś nadużycie

Tym, co biegną do autobusu z siatami, potem sapią i jęczą "młode zawsze zmęczone", nie ustępuję. Ustępuję starszym normalnym ludziom, kobietom w ciąży i niepełnosprawnym. Szacunek szacunkiem, ale jak ktoś mi robi burdę w busie, bo ja siedzę, a on nie, to na bank mu nie ustąpi. Jak ma siłę drzeć się, to ma siłę postać.