Tani skuter na dojazdy do pracy

• ~Miron
    12.04.2014, 15:28 | Zgłoś nadużycie

Cześc! Przymierzam się do kupna skutera, który bedzie służył na dojazdy do roboty po mieście. Mam do wydania ok. 2500 zl. Lepiej szukać używanego Peugeota czy coś takiego jak Zipp czy Ferro się może sprawdzić?

• Dominika Dragun

Nie będę udawać, że jestem specjalistką od skuterów, bo niekoniecznie. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na Peugeota, ale mój znajomy miał Zippa Zico Simpli 50. Z tego, co pamiętam to wydał na niego 1800 złotych, a dojeżdżał jakieś 10 km do pracy. Nie przypominam sobie, by miał jakieś problemy, oprócz tego, że bardzo ciężko mu było przyzwyczaić się do tego "kosmicznego" przyspieszenia, kiedy przesiadł się na skuter z BMW R1200GS. Spory jest też rynek wtórny częścia dla Zippa, więc moze spróbujesz cos w tym kierunku?

• ~michalel
    18.04.2014, 19:21|Zgłoś nadużycie

Ja tak samo pomyślałem zeszłego lata i kupiłem kymco vitality 50cc 2T
    za 1700 zł.
    Polecam bo jest 1. bezawaryjny 2. tani 3. cichy 4. pali mniej niż inne skutery

• Jaaktozbyinny

U mnie w rodzinie jest Romet 727 i 747 i te akurat bym odradzał bo strasznie się psują. Niestety odkąd Romety produkowane są w Chinach ich jakość delikatnie mówiąc nie jest najwyższa...

• ~tomek
    26.04.2014, 13:54|Zgłoś nadużycie

ja osobiście posiadam peugeota speedfighta 2, bardzo dobry skuter i o ile sie go nie tuninguje bezawaryjny, jedynie lać olej i benzyne i do przodu, co do chińczyków to z przykładu moich znajomych to powiem że o ile silniki są bezawaryjne to lubią w nich siadać różne duperelki.

• mechanikPL
    mechanikPL
    28.04.2014, 10:53|Zgłoś nadużycie

Kupuj wszystko w ciemno oprócz chińskiego badziewia . Polecam Yamahe , Gilere lub Peugeot'a.

• ~hond
    24.10.2015, 14:56|Zgłoś nadużycie

Jak już celować to faktycznie w wyższą półkę.

• krylerg
    krylerg
    16.11.2015, 09:51|Zgłoś nadużycie

Z tego, co wiem, to zippy sprawdzają się na takich krótszych trasach.

• liwia
    liwia
    29.12.2015, 11:50|Zgłoś nadużycie

Teraz to już nie wiadomo do końca. Nowa Honda NC750X jest plastikowa jak z lego, to co się czepiać skuterów.

• Volder
    Volder
    02.01.2016, 13:42|Zgłoś nadużycie

Teraz jest taki wybór tych skuterków, że głowa pęka jak trzeba się zdecydować na coś. Ale ja bym brał coś znanej marki.

• michalko
    michalko
    07.01.2016, 17:20|Zgłoś nadużycie

Też myślałem o skuterze - ale dla syna.

• ~Werok
    20.04.2016, 23:45|Zgłoś nadużycie

Polecam rzucić okiem co mają np. na scooter.com.pl - mają kilka punktów w Polsce, fajne ceny, wybór ok. Oczywiście zleży czego się szuka, ale np. Peugeot moim zdaniem daje radę i to bardzo jesli chodzi o skutery :)

• ~Ubu
    27.04.2016, 22:04|Zgłoś nadużycie

Scooter i ich punkty to naprawdę fajna opcja, ceny ok i fachowa obsługa, to trzeba im przyznać. Do tego wiele serwisów, z którymi współpracują - ogolnie bardzo polecam. Z możliwością wybierania i przebierania w modelach też nie powinno być problemów, bo trochę tego mają :P

• ~Gell
    06.05.2016, 00:16|Zgłoś nadużycie

Moim zdaniem - scooter ma dobre modele w dobrych cenach. Lokalizacji też kilka w kraju mają, więc jak ktoś czegoś szuka, to chyba nic nie straci, jak podjedzie, zobaczy i dopyta, takie jest moje zdanie

• pawel34234
    pawel34234
    13.05.2016, 09:37|Zgłoś nadużycie

ja mam zippa i jestem bardzo zadowolony :) tani ekonomiczny i bezawaryjny :)

-- 

tanie okna

• ~Gelot
    02.06.2016, 20:26|Zgłoś nadużycie

Salony Scooter mają bardzo fajny wybór, jest ich trochę w kraju, więc polecam sprawdzić ich stronę i zobaczyć co mają ;)

• ~Pepok
    09.06.2016, 19:59|Zgłoś nadużycie

Scooter, a jak u nich z cenami? I z obsługą, bo nie ukrywam, ze to też się u dla mnie liczy?

• ~Piotrek K.
    16.06.2016, 00:06|Zgłoś nadużycie

Scooter ma dobre opinie jeśli chodzi o ich obsługę, jeśli chodzi o ceny - moim zdaniem są dobre. Na ich stronie jest wszystko, rzuć sobie okiem co mają i za ile

• ~jkp
    24.06.2016, 06:32|Zgłoś nadużycie

Piotrek, a jakie modele od nich z oferty możesz polecić? Bo moja dziewczyna sie rozgląda za skuterem na wakacje ich chciałbym jej troszkę pomóc w wyborze a ich punkt mamy naprawdę blisko

• ~Piotek K.
    30.06.2016, 21:56|Zgłoś nadużycie

A o jakim budżecie mówimy? Bo ogólnie ceny mają tam dość fajne, wiec rzuć sobie okiem co mają za ile i daj znać ile chcecie wydać ;)

• tomektomek
    tomektomek
    29.07.2016, 10:32|Zgłoś nadużycie

o dobry wątek dla mnie, sam zastanawiam się czy do pracy nie jeździć skuterem, bo przez te korki tylko czas tracę i nerwy