Serwisy w Warszawie

• ~mariano125
    17.05.2014, 19:03 | Zgłoś nadużycie

Witam. Niedawno kupiłem sobie crossa o pojemności 125 cm3, no i jeszcze dobrze nie zacząłem jeździć, a już bierze olej.
    Znacie może jakieś godne polecenia moto-serwisy w Warszawie i okolicach?
    Zależy mi jednak by pieniądze wydać za dobrze wykonana robotę a nie prestiż jakiegoś miejsca. Bardzo proszę o propozycje.

• ~motoserwis
    18.05.2014, 15:08|Zgłoś nadużycie

Jezeli chodzi o serwis moto w Warszawie to na pewno NIE POLECAM motorismo na ul. modlinskiej, straszne cwaniaczki i ciągną ogromne sumy za proste naprawy.

Sprobuj sprawdzic MS MOTOR na Bakalarskiej. Moj ziomek tam serwisuje i nie narzeka. Pzdr

• ~ariel28
    19.05.2014, 11:06|Zgłoś nadużycie

Polecam Interceptor Funky Garage. Szczery do bólu mechanik Artur prowadzi tam serwis motocykli i samochodów. Wiem, że był mechanikiem w Hondzie i Kawasaki także wiedzę ma sporą w temacie motorow

• ~adrian15001900
    24.05.2014, 10:43|Zgłoś nadużycie

Może Moto Jama czy jakoś tak?

• ~saszaS
    30.05.2014, 12:42|Zgłoś nadużycie

Ja polecam Warszawski Serwis Motocyklowy Swiat Motocykli.com i tak jak ktos napisał powyżej nie polecam Motorismo jeżeli chcesz mieć jeszcze jakieś piniędzy w kieszeni

• Dominika Dragun

Tak, jak ktoś napisał powyżej, ja polecam również MS Motor na Bakalarskiej i jak dotąd nie miałam żadnych problemów.

• ~Klaudiusz15
    03.06.2014, 22:56|Zgłoś nadużycie

Co prawda mam skuter, ale MotoJamę polecę z pełną odpowiedzialnośćią. Pzdr

• smoku
    smoku
    11.08.2014, 16:31|Zgłoś nadużycie

Ja z kolei polecam Uhma Bike Servie z Modlińskiej, prowadzą też sklep motocyklowy i mają dostęp do wielu części, więc zaoszczędzicie i na czasie i na hajsie, bo części z pierwszej ręki. Tu macie namiary z cennikiem:

http://uhma-bike.pl/service

• ulisses01
    ulisses01
    25.09.2014, 14:36|Zgłoś nadużycie

smoku
    Ja z kolei polecam Uhma Bike Servie z Modlińskiej, prowadzą też sklep motocyklowy i mają dostęp do wielu części, więc zaoszczędzicie i na czasie i na hajsie, bo części z pierwszej ręki. Tu macie namiary z cennikiem:

http://uhma-bike.pl/service

Podpisuję się pod kolegą - to bardzo dobry serwis. Można zadzwonić do nich chociażby po poradę. Znają się na rzeczy.

• ~Klientka
    22.10.2014, 18:02|Zgłoś nadużycie

Ja polecam Warsztat Motocyklowy na Samochodowej 9a (Mokotów), dobrze diagnozują, nie zdzierają z hajsu, a przede wszystkim- nie partaczą.
    Ich mechanik oprócz napraw zajmuje się także customowaniem.

https://www.facebook.com/moto.art.jozefow

• ~human
    09.08.2016, 12:13|Zgłoś nadużycie

Interceptor funky garage na parowcowej. Tylko nie mow mu ze chcesz tanio, bo wywali z warsztatu. Ale to zetelna fabryka i placi sie tylko raz.

• ~CezaryKostrzek
    19.05.2017, 17:18|Zgłoś nadużycie

Ja mam CBR-kę i serwisuję ja od 2 lat w HondaPlaza nie moge nic zlego powiedzieć.Jak coś zabierają i odstawiają motocykl pod sam dom. Do tego nigdy nie zwlekają z robotą bo jest zrobiona na umówiony dzień, a ceny są jak najbardziej słuszne patrząc na bezwaryjne wykonanie napraw.

• Krysiu
    Krysiu
    27.07.2017, 13:12|Zgłoś nadużycie

Ja polecam ASO :) mam dwa auta VW i Audi i tylko tam je serwisuje :) bardzo przydatne potem gdy chcesz sprzedać auto ;)