Dobra gra wyścigowa. PS3 lub PC

+ rozpocznij nowy wątek
  • ~santana
    08.06.2013, 21:21 | Zgłoś nadużycie

Właśnie przeszedłem Burnouta Paradise na PS3 i mam ochotę na więcej. Mogę dorwać tanio Need for Speed Most Wanted (to nowe na ps3) za 50zł, jest to zrobione przez to samo studio co tworzyło Burnouta, ale nie wiem czy jest tak dobre jak Burnout Paradise. Warto kupić, będzie dobre?

• ~progames
    12.06.2013, 17:49|Zgłoś nadużycie

NFS: Most Wanted jest bardzo spoko, bardziej przypomina Burnouta, niż inne wcześniejsze odsłony need for speed. Gra ma bardzo fajny model jazdy i świetny feeling samochodów.

Premierę teraz ma Grid 2, który jest nieco bardziej nastawiony na symulacje (mimo iż trochę mu do niej daleko), którego również polecam ze względu na świetne modele samochodów i nieco trudniejszy, lecz bardziej wynagradzający gracza model jazdy

• ~EdHunter
    12.06.2013, 18:43|Zgłoś nadużycie

królowa gier wyścigowych na PS3 czyli Gran Turismo 5 :)

• Pirooz
    Pirooz
    12.06.2013, 18:56|Zgłoś nadużycie

Na PC mogę polecić pierwszego GRIDa, potem w moje ręce trafiła symulacja z prawdziwego zdarzenia - Forza 4. W nią przegrałem dziesiątki godzin. Kiedy teraz spróbowałem GRID-a 2 na XBOXa - już nie potrafiłem grać w gry które mają w sobie choć trochę arcade ;) Podejrzewam że Gran Turismo na PS3 będzie dobrym wyborem. Z Need For Speedów polecam też Carbona - b. przyjemnie się w niego grało. Ale GRID 1 miał ciekawy tryb kariery, zdobywanie sponsorów i spełnianie ich wymagań w celu zarobienia jeszcze większej kasiory nieźle motywowało :)

• RaptoR
    RaptoR
    12.06.2013, 19:15|Zgłoś nadużycie

Gran Turismo 5. Kupiłem za 5 dych a wciągnęła na dłuuugi czas. Świetne odwzorowanie aut(zwłaszcza tych premium), bardzo dobra fizyka jazdy i ponad 1000 aut. Świetny tryb zarządzania własnym zespołem jak i tryb online. W moim przypadku to najlepiej wydane 50 zł na grę.

• Kramon
    Kramon
    12.06.2013, 19:33|Zgłoś nadużycie

Ja jestem maniakiem gran turismo i forzy i stwierdzam tak:

Forza 3 do dziś jest najlepsza 4 nie jest tak dobra.
    Gran turismo 5 jest świetna!

• ~kev
    12.06.2013, 20:48|Zgłoś nadużycie

jak lubisz gry wyścigowe (arcade) to celuj w podobne tytuły w jakie grałeś jak chcesz poczuć w miarę realny model jazdy to na PS3 tylko GT na X forza na PC wszystko od SimBin i LFS oczywiście wymagana kierownica z ffb.Pzdr

• ~p11k
    12.06.2013, 21:03|Zgłoś nadużycie

Nie kupuj Grida2, to na początek. Nowe Most Wanted to tylko cień nfsa, nie spodziewaj się tam cudów, bo to chyba jedna z gorszych części ostatnio. Forza i tylko forza. Na pc ostatnio brak dobrych wyścigów, ostatni był Grid, Flatout 2(jak lubisz burnouta to Ci się baaaaaardzo spodoba), niedługo ma wyjść The Crew, które całkiem nieźle się zapowiada.

• ahmad
    ahmad
    13.06.2013, 20:39|Zgłoś nadużycie

Forza Motorsport!

• ~Quadowiec
    13.06.2013, 20:40|Zgłoś nadużycie

Ja tam lubię test drive unlimited 1. Tworzenie swojego garażu marzeń poprzez ciulanie pieniędzy na wyścigach, wolny wielki świat, a potem latanie po tym świecie swoimi samochodami marzeń. 2 już mi się tak nie podoba.

• ffffff
    ffffff
    18.06.2013, 22:44|Zgłoś nadużycie

Ja ze swojej strony mogę polecić NFS'a Hot Pursuit. Może nie jest jakiś mega realistyczny, ale grafika bardzo fajna i duży + za powrót do klimatu pierwszych NFSów - brak fabuły jako takiej i czyste wyścigi po jednej ze stron: uciekający kierowca lub policjant. Szkoda, tylko, że można mieć już wszystkie auta i trasy odkryte mając zdobyte 60% doświadczenia. Co do Most Wanted to nie polecam - pierwsze MW było meega fajne i nadal pozostanie dla mnie najlepszą częścią NFS, ale nowe nawet nie dorasta mu do pięt. Jedynka pozostawiła na koniec możliwość kontynuacji fabuły i wiele osób tego się spodziewało po nowym MW, a wyszło takie nie wiadomo co. Po pokonaniu wszystkich rywali miałem odkryte dopiero 50% aut, nie wspominając nawet o modyfikacjach do nich. Jeśli chodzi o tytuły stricte konsolowe, to choć sam nie posiadam konsoli, bo jestem zwolennikiem PC, to polecam z całego serca Forze 3 lub 4 i Gran Turismo 5