VW Passat B6 1.9TDI - brak ogrzewania prawej strony

• aconatic
    12.02.2015, 18:48 | Zgłoś nadużycie

Witam wszystkich forumowiczów,

Pytam w imieniu znajomego (kolega 40-kilka lat i komputer jest dla niego obcy).

Posiada on Passata B6 i pojawił się problem z prawą stroną ogrzewania. Po prostu z nawiewów po prawej stronie nie leci ciepłe powietrze.

Jakieś pomysły/sugestie?

• marcin.lobodzinski

a ma dwustrefową klimatyzację?

• aconatic
    aconatic
    15.02.2015, 22:20|Zgłoś nadużycie

ma klimatyzacje 2 strefowa. i sprawa wyglada tak ze na lewej stronie grzeje normalnie a od sirodka w prawa strone grzeje coraz slabiej. sotatnio w dlugiej trasie prawa strona zauwazylem ze zaczela jak by pluc lekko cieplym powietrzem przy tej samej temperaturze na obu stronach a lewa grzala normalnie. po jakims czasie na prawej stronie wialo zimne powietrze jak by byla wlaczona klima . a bylo ustawione na 25s. i zaczelo na sirodkowym wywiewie lewej strony byc tez czuc chlod. a gdy auto odpoczelo okolo 20min na postoju zaczelo znow wiac cieplym na obu stronach chociaz nadal na lewej stronie o wiele slabiej.

• ~aaa
    06.03.2015, 19:19|Zgłoś nadużycie

Mam dokładnie ten sam problem z prawej strony wieje zimne powietrze. Robiłem nastawy, silniczki także sprawne. Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Udało ci się może rozwiązać problem ?

• ~Artureq
    28.01.2016, 18:23|Zgłoś nadużycie

Nagrzewnica do wymiany

• ~Bio
    12.01.2017, 03:12|Zgłoś nadużycie

Wymieniłem nagrzewnice i dalej jest to samo. Mam chłodne powietrze na prawej stronie.Przy skręcie w prawo czuje chłodne powietrze z prawej strony.Przy skręcie w lewo bucha na chwile gorącym powietrzem od kierowcy.Przt jeżdzie na wprost Normalnie,strona pasażera chłodna a strona kierowcy ciep[ła.

• ~acon
    12.01.2017, 09:23|Zgłoś nadużycie

u mnie finalnie sie okazalo plyn chlodniczy dostal sie do glowicy w aso sobie poradzili