Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

• ~kastor
    26.10.2015, 10:18 | Zgłoś nadużycie

Szukam dobrej wypożyczalni aut. Szukałem już na necie, wszystkie oferują to samo. Wszędzie trzeba mieć kartę kredytową, wpłacać kaucje itd.
    Chodzi mi o proste wypożyczenie fury teraz na sobotę i niedziele. Nie ważne jaka marka, jaki kolor, ważne żeby jeździło i odpalało i dojechało na miejsce.

• ~tomek30
    26.10.2015, 14:47|Zgłoś nadużycie

Dobre promocje weekendowe ma Avis:
    http://www.avis.pl/ - zobacz sobie.Szczególnie jeśli rezerwujesz sobie auto przez internet. Jest to większa sieć wypożyczalni samochodów. Wiele razy korzystałem z ich oferty i jestem zadowolony .Samochody w dobrym stanie, spory wybór nowych autek. Oraz wszystko jest ubezpieczone.
    Sam stawiam głównie na takie większe sieciówki. zwykle nie ma w nich problemu z wypożyczeniem auta.

• luiz333
    luiz333
    27.10.2015, 10:54|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Witajcie :) Jakie wypożyczalnie są popularne w województwie podlaskim? Ktoś coś słyszał?

• luiz333
    luiz333
    03.11.2015, 11:40|Zgłoś nadużycie

Witajcie :)) Szukajcie aż znajdziecie! Chociaż wypożyczalnie aut mają przeróżne oferty a także możliwości sprawdzenia modelu, dowiedzenia się czegoś więcej o umowie, tego na jakich zasadach będzie auto wypożyczane to przez pierwszych kilka dni nie znalazłem oferty godnej uwagi. Dopiero wczoraj kolega opowiedział mi o pewnej ofercie, która mnie zaciekawiła i przyznam że nie wiedziałem  że taka firma istnieje w moim mieście. Jakoś tak jak człowiek jedzie to się za bardzo nie rozgląda po budynkach (chyba, że wy macie inaczej). Niesamowita ulgę odczułem gdy dowiedziałem się że sprawę wypożyczenia można załatwić w terminie, na którym mi zależało. Ogólnie mówiąc (nie chciałem pisać o szczegółach, chociaż ...powiem tylko tyle że córka za mąż wychodzi; nie mówię o tym chyba dlatego, że za bardzo się tym przejmuję i chyba dlatego, że kandydat mi za bardzo nie spodobał :/) jestem spokojniejszy. Zrobiłem co mogłem dla mojej córki..

• ~Bonifracy
    07.01.2016, 01:33|Zgłoś nadużycie

Jeśli szukacie jakiś większych aut jak busiki w stylu T4 czy Ducato to zobaczcie sobie na to co oferuje wypożyczalnia Proxima na Łopuszańskiej. Autka nowe, czyste i zadbane a do tego w dobrych cenach najmu.

• emil324324
    emil324324
    08.07.2016, 10:02|Zgłoś nadużycie

Czesc, chciałbym dołączyć się do pytania :) byłem zmuszony zosatwić auto na parkingu we Wrocławiu przyleciec do warszawy na weekend, bez auta sie nie obejdzie. Nie ukrywam zalezy mi na kosztach wiec polecilibyście mi jakąs tania wypozyczalnie ?

• ~tomek3
    12.09.2016, 11:59|Zgłoś nadużycie

Ja z racji tego,że w Warszawie bywam regularnie w celach biznesowych przetestowałem kilka wypożyczalni. Wygodniej jest mi na miejscu wynajać sobie auto bo przykro jest mi to pisac ale Warszawa jest jednym z gorzej skomunikowanych miast jakie odwiedziłem.Preferuję większe wypożyczalnie z uwagi na lepsze ceny i lepsze warunki wynajęcia samochodu.Najlepsze promocje z jakimi sie spotkałem ma Avis. Solidna wypożyczalnia , maja same nowe samochody. Wszystko jest ubezpieczone, nie ma tam dodatkowych opłat tak więc nie czeka nas niespodzianka w postaci dodatkowych kosztów przy oddawaniu samochodu. Zdawanie samochodu jest szybkie, jedynie kilka minut na obejrzenie samochodu czy wszystko jest ok.

• ~Adam Klimas
    22.04.2017, 12:36|Zgłoś nadużycie

Słyszałem ostatnio o driveomni w Warszawie, ktoś z kojarzy lub korzystał z ich usług ? Bo zamierzam skorzystać, ale chętnie posłucham jakiś opinii na ten temat. Ponoć wszystko można załatwić przez komórkę, bez konieczności podpisywania żadnych umów i fatygowania się na bazę.

• ~ftl transport
    22.05.2017, 10:30|Zgłoś nadużycie

FTL TRANSPORT SPEDYCJA posiada i tworzona jest z zaangażowaniem zarówno właściciela jak i pracowników składających się na zgrany zespół.
    Nieustannie staramy się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzyb naszych Klientów oraz do zmieniających się warunków rynkowych. W efekcie wypożyczalnia samochodów stworzyła niezwykle kompleksową, elastyczną ofertę w ramach której dostępne są pojazdy dla każdego Klienta, niezależnie od jego potrzeb.
    Konkurencyjny cennik za wypożyczenie auta zapewni Państwu niskie koszty użytkowania samochodu. Dajemy również możliwość negocjacji cen przy długoterminowym wynajmie aut.

wypożyczalnia samochodów

• Gerihes
    Gerihes
    01.06.2017, 08:57|Zgłoś nadużycie

Ja ze swojej strony mogę polecić tą wypożyczalnię :http://www.euro-rent.pl/ . Mają naprawdę rozbudowaną flotę aut , wynajem na korzystnych warunkach i zawsze jak potrzebuję auta to do nich uderzam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem :)

• ~Gosia59
    01.06.2017, 15:51|Zgłoś nadużycie

Jak dla mnie Saltexpress, zawsze idzie się dogadać, jak dla mnie mają bardzo fajne podejście, takie ludzkie. Nie będę się rozpisyać bo i tak pewnie nikt nie przeczyta :D zatem dam link do strony, może ktoś się zainteresuje

http://saltexpress.pl/

• ~Gosiaczek91
    01.06.2017, 15:52|Zgłoś nadużycie

Jak dla mnie ludzkie podejście i elastyczność biorą górę, a to znalazłem w Saltexpress!

Dla zainteresowanych podaje link do strony

http://saltexpress.pl/

• ~MichaelLah
    04.06.2017, 03:58|Zgłoś nadużycie
  • ~Daniel K
    05.06.2017, 21:50|Zgłoś nadużycie

Elastyczne warunki, doskonała flota i możliwość dogadania wszelkich aspektów. W Panek współpraca jest znakomita. Nie zamierzam korzystać z żadnej innej wypożyczalni samochodów i Wam również polecam ich właśnie.

• ~marcin444
    14.06.2017, 12:33|Zgłoś nadużycie

Jeśli nie chcesz jeździć autem obklejonym reklamą wypożyczalni to polecam Dyniewicza. Możesz sprawdzić u nich na stronie jakie mają auta.

• ~józek
    30.06.2017, 15:55|Zgłoś nadużycie

Rzeczywiście mają ładne auta, myślę, że to jednak bardziej biznesowa półka niż taka dla dostawcy.

• ~Donaldnot
    01.07.2017, 18:39|Zgłoś nadużycie
  • Renlis
    Renlis
    04.07.2017, 15:24|Zgłoś nadużycie

Jeśli potrzebujecie od ręki dobrego samochodu to koniecznie sprawdźcie tę wypożyczalnię:
    http://www.rentsystem.pl/. Ostatnio miałem od nich auto i byłem zadowolony. Autka młode, w dobrym stanie i czyste. Zdecydowanie warto tam wynajmować.

• ~Damian54
    12.07.2017, 22:16|Zgłoś nadużycie

Cześć! A co sądzicie o https://speedrental24.pl/? Doszły mnie słuchy od znajomych, że to rzetelna firma. Znają się na rzeczy i sprawnie funkcjonują, a to ma chyba największe znaczenie. :)

• ~Damian
    16.07.2017, 10:49|Zgłoś nadużycie

START.rent za zapisanie się do newslettera daje dwa kupony rabatowe o wartości 30 zł.

• ~danielkonan
    29.07.2017, 12:00|Zgłoś nadużycie

W Warszawie tych wypozyczalni jest pelnoo.. ja ostatnio wyladowalem w Bialymstoku bez samochodu i musialem wypozyczyc auto - juz zaczalem panikowac, ze nie znajde nic porzadnego, az trafilem na PHU "Ryki" - białostocka wypożyczalnie samochodów - swietna obsluga i super flota. naprawde bylem w szoku!