[AMA] Honda NC750S - test motocykla

• Dominika Dragun
    23.06.2014, 21:35 | Zgłoś nadużycie

Dziś do naszej redakcji trafiła Honda NC750S. Będzie z nami przez najbliższy tydzień. Zapraszam do zadawania pytań.

http://imageshack.com/a/img853/9213/bd0z.jpg

• ~Antek13
    24.06.2014, 11:34|Zgłoś nadużycie

Od jakich prędkości zaczyna mocno wiać? Czy można przy takich porywach spokojnie wyskoczyć np. na ekspresówkę i polecieć więcej niż 140 km/h?

• Dominika Dragun

NC750S to rasowy naked, więc niestety nie można oczekiwać od niego nie wiadomo czego. Wczoraj był dosyć silny wiatr i jazda po poludniowej obwodnicy Warszawy to była masakra. Przy 120 km/h robiło sie bardzo nieprzyjemnie. Przy mojej masie osiągnięcie 140 km/h byłoby niemożliwe.

• Gelten
    Gelten
    24.06.2014, 22:42|Zgłoś nadużycie

Jak sprawuję się w mieście oraz czy obroty czasem nie przeszkadzają :P

• Dominika Dragun

Obroty - dlaczego? ;-)
    Motocykl można prowadzić zarówno w trybie automatycznym, jak i manualnym ("łopatki" na kierownicy). Dodatkowo, w auto - mamy do wyboru dwa tryby: ekonomiczny i sport. Na trybie ekonomicznym maszyna wskakuje od razu na wysokie biegi, co moim zdaniem jest czasami niebezpieczne - ruszasz ze świateł, a tam już 5 bieg. No ale ekonomia to ekonomia. Tryb sport zaś pracuje "standardowo". Sądzę zatem, że każdy może znaleźć coś dla swoich potrzeb. Po tygodniu testu ciężko było mi się przesiąść na swój prywatny motocykl, zapominałam o tym, że powinnam używać sprzęgła :P

A w mieście maszyna sprawdza się bardzo dobrze. Automat ma sporą przewagę, ponieważ lewa dłoń nie męczy się - nie ma sprzęgła ;-) Poza tym jest bardzo zwrotny, siedzi się jak na rowerze, dzięki czemu bez obaw można lawirować pomiędzy stojącymi w korku samochodami.

• Gelten
    Gelten
    30.06.2014, 23:57|Zgłoś nadużycie

Dziękuję za obszerną odpowiedź. Pytam się o obroty, bo często w NC700 ludzie dziwili się czemu tak nisko kręci :P Dobry patent z tym bagażnikiem w miejscu baku, jednakże osobiście trochę by mnie denerwowało otwieranie siedzenia do tankowania.

• autorun
    autorun
    18.08.2014, 11:20|Zgłoś nadużycie

Przyzwoity motor, chociaż linia mnie średnio przekonuje. nie podoba mi się wizualnie

• Iwonka25
    Iwonka25
    21.02.2015, 13:44|Zgłoś nadużycie

autorun
    Przyzwoity motor, chociaż linia mnie średnio przekonuje. nie podoba mi się wizualnie

Mi się akurat bardzo podoba. Wygląda "elegancko" jeśli mogę tak napisać.

• bewik
    bewik
    02.03.2017, 16:24|Zgłoś nadużycie

Fajny jest ale póki co auto i tyle :(

-- 

Koniec z tyciem! Więcej na http://tabletkinaodchudzanie.co

+ rozpocznij nowy wątek

NAJCZĘŚCIEJ ODPOWIADAJĄ