Wypożyczalnia samochodów: Kraków, Warszawa

• byczku55
    18.12.2013, 11:41 | Zgłoś nadużycie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW, WARSZAWA

Wynajem cieszy się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem klientów indywidualnych. Jest to spowodowane znacznym obniżeniem cen oferowanych przez wypożyczalnie samochodów. Ceny wynajmu samochodów klasy podstawowej niewiele odbiegają od kosztów najmu takiego sprzętu jak narty, rower czy komputer, przy czym wartość tych przedmiotów jest zdecydowanie niższa od wartości pojazdu. Dlatego też usługa najmu pojazdu coraz częściej nie kojarzy się już wyłącznie z ruchem turystycznym, ale jest wykonywana także przy okazji innych doraźnych potrzeb klientów indywidualnych. GO69 Sp. z o.o. oferuje bardzo konkurencyjne ceny w poszczególnych segmentach samochodów bez limitu kilometrów.

KONTAKT
    GO69 Sp. z o.o.
    30-416 Kraków
    Ul. Biskupa Franciszka Hodura 12
    Tel.: 662 135 975

• ~black
    12.12.2015, 00:39|Zgłoś nadużycie

Wypozyczalnia samochodów luksusowych w Krakowie http://www.carminesrent.pl/wynajem-samochodow-krakow-lotnisko ma do dyspozycji flotę bogato wyposażonych samochodów takich marek, jak BMW, Mercedes czy też Lexus. Bardzo dobre warunki wynajmu.

• ~zimbal
    29.09.2016, 11:06|Zgłoś nadużycie

Potrzebuję wypożyczyć auto dostawcze, do rozwiezienia kilku ton towaru. Coś na kształt busa - możecie polecić mi coś w tym zakresie?

• ~desss
    21.10.2016, 12:31|Zgłoś nadużycie

Niską kaucję mają w wypożyczalni krakuscar.pl. Wynajmowałem kilka razy samochody osobowe od nich na dłuższe wakacje. Problemów technicznych ani razu nie było z autem, do tego stały kontakt z konsultantem. Przy wyjazdach zagranicznych nie robią żadnych problemów i nie musiałem dopłacać.

• ~kipson
    23.11.2016, 08:59|Zgłoś nadużycie

Sam zwykle wynajmuję w wiekszych fimach .Wiem czego się spodziewać. wiem, że nie będie tam żadnych dodatkowych opłat ( w przypadku mniejszych wypozyczalni zdarza sie,ze takie opłaty wyskakują cudownie przy zdawaniu samochodu tak więc polecam dopytać się o wszystko jeszcze przed wzięciem do reki kluczyków samochodu).
    Dobre warunki wynajmu oferuje Avis. Jest to zdecydowanie jedna z lepszych wypozyczalni z jaką mialem do czynieniaa.Autka są nowe i w dobrym stanie.

• ~Waldek300
    22.12.2016, 22:15|Zgłoś nadużycie

Korzystałem z paru rożnych wypożyczalni do tej pory. Najkorzystniej pod wieloma względami zaprezentował się Panek - samochody pierwsza klasa, a do tego jakość obsługi klienta taka jaką lubię.

• ~pozycjoner
    10.03.2017, 15:30|Zgłoś nadużycie

Wypożyczalnia samochodów FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótko- lub długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów.

• ~Franek03
    18.07.2017, 15:29|Zgłoś nadużycie

Nie wymieniłbym mojej wypożyczalni aut za nic w świecie, jeśli jadę gdzieś na dłuższy czas to korzystam tylko z jej usług.

• ~Wlma_100
    01.09.2017, 14:01|Zgłoś nadużycie

Dla mnie liderem jest zdecydowanie wypożyczalnia PANEK - samochody mają doskonałe, można u nich najmować autka na 2 dni najkrócej i wychodzi to nie tak drogo.

• 4car
    4car
    13.09.2017, 10:14|Zgłoś nadużycie

MIRent mają oddział i w Warszawie i w Krakowie, do tego fajne samochody. Link do tej wypożyczalni samochodów.

• ~Anna_144
    29.09.2017, 19:47|Zgłoś nadużycie

W Panek wspominanym tu parę razy też pożyczałam samochód. Nigdy nie było kłopotu. Cenowo jest super, są najlepsi na takie wynajmy w okolicy 4-5 dni.

• ~Kubap
    17.10.2017, 20:40|Zgłoś nadużycie

~zimbal
    Potrzebuję wypożyczyć auto dostawcze, do rozwiezienia kilku ton towaru. Coś na kształt busa - możecie polecić mi coś w tym zakresie?

Sporo szukałem też dostawczego i ostatecznie wyszło mi najkorzystniej bezpośrednio w Bziuk z Warszawy. Rezerwację zrobiłem i byłem zadowolony.