Nissan Patrol regeneracja i naprawa ramy

 • ~Cartech4x4
  31.03.2015, 13:55 | Zgłoś nadużycie

  Oferujemy kompleksową naprawę oraz profesjonalną konserwację ram w samochodach Nissan Patrol. Konserwacja i naprawa ramy składa się z kilku etapów, które są konieczne do pełnego odzyskania sprawności. Zaczynamy od wyczyszczenia podwozia z piachu i błota, następnie demontujemy karoserię, wszystkie elementy zawieszenia, układ kierowniczy, układ paliwowy, rurki hamulcowe oraz instalację elektryczną z ramy. Oznaki korozji likwiduje się przez dokładne wypiaskowanie ramy, a następnie przeprowadzamy profesjonalną naprawę ślusarską uszkodzonych fragmentów ramy.

  Tak przygotowana rama jest ponownie piaskowana, a następnie trafia prosto do lakierni gdzie jest konserwowana identycznymi materiałami jak ma to miejsce w przypadku rekonstrukcji oldtimer'ów. Metal jest wytrawiany kwasem który wchodzi w reakcje z surowym materiałem uniemożliwiając jego utlenianie(rdzewienie) w przyszłości, następnie rama jest pokrywana podkładem epoksydowym, a na końcu malowana finalnie farbami poliuretanowymi. Profile zamknięte oraz wnętrze podłużnic ramy jest zabezpieczane środkiem posiadającym doskonałe właściwości penetrujące w głąb szczelin, tworzącym elastyczna powłokę chroniąca przed działaniem wody i soli.

  Taka technologia konserwacji jest dużo trwalsza niż np. cynkowanie czy malowanie proszkowe ram. Udzielamy gwarancji na okres pięciu lat!!! Po całej operacji auto jest ponownie składane z uwzględnieniem najwyższych norm jakościowych, dzięki naszej wąskiej specjalizacji Twój Nissan Patrol będzie złożony nie gorzej niż w fabryce.

  Zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia wolnego terminu do naprawy: 531 090 000
  www.cartech4x4.pl

 • ~Marek H
  15.07.2017, 01:17|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

  Oszuści, naciągneli ludzi na zaliczki za tuning aut i zwinęli się, skończysz w pierdlu Manejkowski