Prawo jazdy kat. A

• ~Mariusz
    18.01.2014, 10:34 | Zgłoś nadużycie

chce zrobic prawko na A i nie bardzo wiem czy w warszawie odbywaja sie kursy zimowe. gdzies tak słyszałem, ze zby nie tracic czasu w "suchym" okresie, to zajecia teoretyczne zaczynaja sie np w lutym - to prawda?

• ~Mariusz
    18.01.2014, 10:32|Zgłoś nadużycie

chciałbym zrobić sobie prawko A i nie bardzo wiem, kiedy zaczynaja sie kursy. jedni mowia, ze dopiero gdzies od kwietnia ale slyszalem ze sa kursy na ktore mozna zaczac chodzi juz w lutym. nie ukrywam ze chcialbym miec to szybko za soba.
    jak to wyglada w warszawie?

• ~Rotoo
    21.01.2014, 17:52|Zgłoś nadużycie

Gdzieś dzisiaj na fejsbuku widziałem, że w lutym w Warszawie ruszają pierwsze kursy. To logiczne - zanim ogarnie się dobrze przepisy i zda się wszelkie formalności, to (miejmy nadzieję) nastanie marzec czy kwiecień, a za nimi ciepłe dni. To chyba dobre rozwiązanie, bo nic się nie dzieje na szybko.

• autorun
    autorun
    25.07.2014, 14:36|Zgłoś nadużycie

Jasne, że zrobisz. Gdzieś widziałem dobre ogłoszenie o tym. Jak mi się nawinie, to wkleję:)

• ~olek
    05.07.2015, 22:16|Zgłoś nadużycie

Myślę, że to jest kwestia znalezienia dobrej szkoły jazdy. mnie się zawsze wydawało, ze jak się człowiek nauczy zimą jeździć to poradzi sobie w każdych warunkach.

• ~Dariuszz
    20.10.2017, 12:00|Zgłoś nadużycie

Ja robiłem teraz jeszcze w oes i coś słyszałem, ze óźniej też normalnie mają być kursy

• ~MichałLiko
    16.11.2017, 15:56|Zgłoś nadużycie

Jak na razie jest, jeździłem tydzień temu z Robertem piegzą. Powisz mi jak zdałeś? bez problemu? mnie zaraz czeka egzamin i chociaż jazdy są na luzie to trochę się cykam

• ~Dariuszz
    27.11.2017, 09:57|Zgłoś nadużycie

On jest super, też miałem z nim jazdy. na totalnym luzie zdasz pod warunkiem że no nauczysz się tego co jest wymagane. normalne. ale instruktora masz bardzo ok

• ~naski
    14.12.2017, 23:00|Zgłoś nadużycie

a ten oes to z krakowa? gdzie jes biuro w którym zapisywałeś się do tego roberta piegzy? myślicie że przyjmują zapisy na wiosenne kursy???

• Adania
    Adania
    15.12.2017, 23:12|Zgłoś nadużycie

Ja robiłem zimą w W-wie 2 lata temu, także można.

• ~talacha
    28.12.2017, 11:34|Zgłoś nadużycie

naski, tak, w oes zrobisz na luzie, oni nie robią problemów więc możesz się umawiać

• ~naski
    12.01.2018, 11:07|Zgłoś nadużycie

talacha, dzięki za namiary i info, wszystko juz załatwiłem, więc jest ok. spoko ogarnięci goście, a i w biurze są osoby, ktore pracują i wiedzą co z czym. szkoda, że np w urzędach nie mogą takie ogarnięte osoby pracować :D