Błąd cErr- co oznacza w alkomacie PRO-X-5

• ~Martinez
    10.05.2017, 11:47 | Zgłoś nadużycie

Witam. Mam problem jak w temacie. Spotkał się ktoś ? Proszę pomóżcie

• ~Marek83
    12.05.2017, 14:21|Zgłoś nadużycie

Miałem to samo, on się blokuje i nic nie da się go używać. Przy zakupie nikt mnie nie uprzedził, że tak będzie się zachowywał. Zostało mi jeszcze 87 dni do końca a on już się zablokował. Trzeba oddać do serwisu to Ci odblokują. W necie znalazłem ogłoszenie o odblokowaniu wraz z kalibracją za 50zł.

• ~Daro
    16.05.2017, 15:40|Zgłoś nadużycie

Mam ten sam problem błąd cErr mi się pojawił i alkomat pro x-5 nie działał, a potrzebowałem się akurat sprawdzić. Słaba opcja generalnie z tym alkomatem.

• ~kamilo
    18.05.2017, 16:42|Zgłoś nadużycie
  • ~kamilo
    18.05.2017, 16:42|Zgłoś nadużycie
  • ~Misiek1923
    25.05.2017, 20:51|Zgłoś nadużycie

Miałem ten sam problem. Może i dobrze że się blokuje bo przynajmniej głupot nie pokazuje. Swoją drogą gdy by ktoś pamiętał o regularnym serwisie to by nie błąd nie wyskakuje. Na ursynowie odblokowują go na miejscu.

• ~Serwisant
    08.06.2017, 17:43|Zgłoś nadużycie

Ludzie najpierw dzwonią i chcą super dokładny alkomat, a później chcę by alkomat do końca życia im działał bez kalibracji! Moja rada nie chcesz kalibrować alkomatu to go nie kupuj bo alkomat nieskalibrowany nie działa poprawnie więc lepiej nie używać alkomatu gdy nie chcemy go kalibrować!

• ~zbyszek-1973
    19.06.2017, 15:11|Zgłoś nadużycie

Święta prawda.
    Po co kupować auto, jak nie jeździmy lub nie mamy czasu i ochoty go serwisować.

• ~Jusz
    05.07.2017, 15:56|Zgłoś nadużycie

I mi się zablokował. Dobrze, że to tylko kalibracja, bo się wystraszyłem trochę. W sumie to lepiej, że raz w roku muszę skalibrować bez wymówek. Jak słusznie wspomniano taki sprzęt bez kalibracji jest bezużyteczny a nawet może zaszkodzić.

• ~Marek112
    09.08.2017, 15:03|Zgłoś nadużycie

Ja też go mam i też się zablokował. Nikt mnie nie poinformował o tym przy zakupie że mi się zablokuje. W instrukcji przynajmniej by napisali żeby człowieka to nie zaskakiwało.

• ~Natan8934
    25.08.2017, 17:05|Zgłoś nadużycie

Ja polecam modele alkohita, jak na moje potrzeby bardzo dobrze się sprawdzają, warto np sprawdzić Alkohit X60. Zamawiałam na stronie Alko-maty.pl

• ~Zuza
    01.09.2017, 15:58|Zgłoś nadużycie

Ja polecam bliźniaczy do tego pro x-5 alkomat af-35 premium, nie blokuje się. Mąż sobie bardzo chwali.

• ~Kamila
    29.09.2017, 11:46|Zgłoś nadużycie

Szkoda, że działa tylko do 1 promila. Takie opinie czytałam. Ludzie narzekają na sensor a to przecież całe "serce". Cena często świadczy o jakości.

• ~edorado
    03.10.2017, 16:29|Zgłoś nadużycie

polecam serwis neomaniak.pl oni odblokują ten alkomat

• ~słoneczny patrol
    05.10.2017, 20:27|Zgłoś nadużycie| wpis edytowany

Pracuję w miejscu gdzie alkomatów używa się co dzień :-)))) Z tego co mi wiadomo to nasze alkomaty po upływie 6 m-cy też się blokują po ty by nie przeoczyć kalibracji. W takich instytucjach jak moja alkomaty kalibrujemy co 6 m-cy takie są prawne wymogi. Nie posiadam alkomatu, ale przypadkiem wpadłem na ten temat i uważam, że to świetna sprawa, że producent przeniósł technologię z profesjonalnych alkomatów policyjnych na domowy alkomat PRO X-5+ . Nie raz się zdarzyło zatrzymać klienta, który się badał alkomatem niekalibrowanym jak się później okazywało w rozmowie używał alkomatu, który najzwyczajniej już nie działał. Kochani nie używajcie niekalibrowanych alkomatów bo to gorzej niż byście wcale nie posiadali alkomatu. Jak się nie ma alkomatu to się 24h nie wsiada za kółko i po sprawie, a jak się ma to się sprawdza i wsiada za kółko jak pokaże 0,00 niestety jak macie alkomat, który jest rozkalibrowany i pokazuje 0,00 nawet jak coś jeszcze macie we krwi to w razie jak Was zatrzymają moi koledzy to macie po prawku :-( Pozdrawiam wszystkich świadomych kierowców i nie wierzcie w to, że jak alkomat się nie blokuje to jest lepszy to jest nie prawdą! Każdy profesjonalny alkomat, któremu minie okres kalibracji powinien się blokować! Koniec kropka.

• luceqb
    luceqb
    06.10.2017, 10:02|Zgłoś nadużycie

Jak szukałem alkomatu to myślałem o tym modelu ale właśnie ze względu na częste blokowanie się wybrąłem alkohita x50, bezawaryjnie działa już ponad rok, żadnych problemów, kalibracje w cenie i robione ekspresowo.

• ~Piotr111
    11.10.2017, 19:20|Zgłoś nadużycie

Alkokit to chińskie urządzenie do tego nie wyświetla kiedy wymaga kalibracji.